I po frytkach. Od 9 do 21 na zawodach w CrossFit Radom, które ciągnęły się jak „Moda na sukces”. Ale wróciłem zadowolony bo kolejny raz udowodniłem sobie, że bez mięsa mogę rywalizować na równi z innymi. 27 miejsce na 29 startujących. Wydawałoby się, że wynik słaby, ale to konkurencja była silna. Nie była to lokalna zabawa tylko poważne ogólnopolskie zmagania, na które nie przyjechali przypadkowi goście, zrobić sobie WOD dla fun’u. Walko była o każde powtórzenie. Tak naprawdę ścisk w tabeli był taki, że 2-3 powtórzenia więcej i już można było zająć lepszą lokatę.
WOD-y były bardzo ciężkie i nieco mało zróżnicowane. Większość ćwiczeń na nogi i praktycznie zero gimnastyki. Jednak liczyłem na drążek. C2B, T2B, K2E, PU, MU, w których mógłbym ugrać coś więcej. Jako najlżejszy kategorii Open Men raczej nie miałem zbyt dużych szans przy takich ciężarach jak DL 80 kg, PC 50 kg czy KTB 24 kg. Ale nie to jest najważniejsze. Ważne, że podszedłem do nich i ani chwili się nie zawahałem.

Ogólnie cały zawody, przygotowanie i organizację będę wspominał bardzo miło. Bardzo dobrze też zachował się Albert Odzimkowski, który sędziował mnie 2 razy i udzielał cennych wskazówek. Dzięki!

Szacunek dla organizatorów, zwycięzców i brawa dla wszystkich startujących. Każdy tak naprawdę swoim udziałem pokazał klasę. Dziękuję również za doping i rywalizację. Wkrótce wrzucę zdjęcia, filmiki i inne fajerwerki.

Poniżej WOD-y, a na koniec zdjęcie z mistrzem Miłosz Staworzyński – CrossFit Coach, który zajął pierwsze miejsce w kategorii Elite i prowadzi CrossFit Genius. Jako ciekawostka powiem, że Miłosz od dwóch lat jest na diecie wegetariańskiej. 🙂

A teraz dobranoc. Jutro odpoczynek i oglądam Bundesligę: Bayern – Hoffenheim.

Do następnego!

WOD I
3 RFT
30 – Cal Wattbike
20 – Thruster
10 – Burpees over the bar

WOD II
Do zrobienia 100 Cal Row + 100 Dedlift 80Kg. Ilość zrobionych WBS unbroken (20 Funtów) Zmniejsza ilość Calori i Martwych.
100 – Cal Row
100 – Deadlift

WOD III
A. Do zrobienia 75 KTBS 24 kg każde odłożenie ketla 25 unbroken
75 – American KTBS

B.
21 – Burpees Box Jump
15 – Power Clean 50 kg
15 – Burpees Box Jump
12 – Power Clean 50 kg
9 – Burpees Box Jump
9 – Power Clean 50 kg

Link do galerii zdjęć z Fitness Championship

Komentarze

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.