A gdy Kraśnik będzie już strefą wolną od LGBT, GMO i glutenu. Wyłączą WiFi i Bluetooth. Furki nie zatankujemy LPG i Bio paliwem. Zniosą szczepionki i zlikwidują NFZ, tak będzie wyglądało miasto wstydu.

Przy okazji zastosuję też list otwarty do Romana Bijaka, przedstawiciela zarządu powiatu kraśnickiego.

Roman Bijak , ogarnij się chłopie. Masz 61 lat, 4 brakuje ci do emerytury. Dlatego proszę przestań ośmieszać Kraśnik i zakończ swoją polityczną „karierę”. Słuchając twojego rozwinięcia skrótu LGBT robiłem się czerwony że wstydu. W pierwszej chwili myślałem, że to jakiś fejkowy viral bo brzmiałeś jak bohater z serialu „Chłopaki do wzięcia”. Nieporadny boomer, który zagubił się w internetach. Niestety ten żałosny występ jest prawdą. Do tej pory nie potrafię pojąć jak ktoś, kto nie potrafi rozwinąć skrótu może głosować w jego sprawie.

Na stronie powiatu kraśnickiego widnieje taki oto opis twojej osoby: „Człowiek prawy, stojący w obronie godności człowieka zgodnie z kulturą życia społecznego. Sprawując od czterech kadencji mandat radnego Rady Powiatu w Kraśniku dowiódł, że potrafi upomnieć się o prawdę. „

Nie znam twojej przeszłości, ale na obradach o ustawie anty LGBT jasno widać, że do prawości i obrony godności człowieka ci brakuje. Swoimi poglądami opluwasz miliony ludzi nie tylko LGBT, ale również ich rodziny i przyjaciół.

Z upominaniem się o prawdę to też jakiś żart bo kłamstwo dotyczące „Standardów edukacji seksualnej w Europie” jest powielane przez ciebie i twoich kolegów przez cały czas, a przypomnę, że powyższe standardy powstały w 2010 roku na podstawie medycznej psychologicznej i naukowej wiedzy. To nie biblia, którą każdy interpretuje według własnego uznania. W standardach nauczania seksualnego nie ma mowy o nauczaniu dzieci w wieku od 0 do 4 masturbacji. Proszę zapoznać się z komunikatem Państwowej Inspekcji Zdrowia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

https://izp.wnz.cm.uj.edu.pl/…/3-mity-na-temat…/#

Zastanawiam się czy w ogóle przeczytałeś wytyczne WHO, czy tylko z tych zakłamanych materiałów promocyjnych fundacji prolajferskich, których fundament opiera się na zastraszaniu i szczuciu na inne grupy społeczne. Wiem, że sam się nie wybrałeś i ktoś musiał na ciebie oddawać głosy, że przez 4 kadencje jesteś tam gdzie nie powinno cię być. Najbardziej szkoda mi tych mieszkańców, którzy podchodzą do życia i świata racjonalnie, i łączy ich z tobą tylko miasto, które po Sosnowcu i Radomiu stało się pośmiewiskiem Polski. Dlatego panie Bijak, jak masz odrobinę honoru i godności to Przeproś i S………


Nie pozdrawiam,
Lewacka Kurwa.

Komentarze

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.